Hotel pro kočky BIBI

Služby

Ubytování

Kočičky jsou v našem hotelu ubytovány v luxusních samostatných prostorných boxech 120x120x120 cm. Boxy jsou vybaveny toaletou, třemi miskami, škrábadlem, hračkou a odpočívadlem. K dispozici jsou i dvojboxy 120x120x240 cm a trojboxy 120x120x360 cm pro majitele 3-4 kočiček. Během dne je možné, s Vaším souhlasem, pod mým dozorem, nechat Vašeho mazlíčka proběhnout se nebo si pohrát mimo jeho boxík, v prostoru hotelu. Pokud je Vaše kočička zvyklá na svůj pelíšek nebo třeba deku, misky, hračku apod., doporučuji vzít jí je s sebou, lépe tak překoná změnu prostředí. Po odchodu kočičky je box pečlivě vydesinfikován.

Po dohodě pro všechny páníčky - zpráva + foto, jak se daří Vašemu mazlíčkovi v našem hotelu do Whats-Appu (popř. SMS).

Strava

Stravu podáváme kočičkám vesměs tak, jak jsou zvyklé z domova + 2x denně měníme čistou vodu. Krmení si můžete přinést vlastní nebo využít hotelovou nabídku. Nabízíme různé druhy kapsiček a konzervíček např. Felix, Sheba, Shelma, Gourmet atd. a granule např. Purina, Perfect Fit atd.

Čistění toalet

Dle potřeby. 

Veterinární péče

V případě náhlého onemocnění nebo podezření na nemoc bude o Vaší kočičku postaráno ve Veterinární klinice v Brandýse nad Labem.

 

Hotel pro kočky