Hotel pro kočky BIBI

Služby

Ubytování

Kočičky jsou v našem hotelu ubytovány v luxusních samostatných prostorných boxech 120x120x120 cm. Boxy jsou vybaveny toaletou, třemi miskami, škrábadlem, hračkou a odpočívadlem. K dispozici jsou i dvojboxy 120x120x240 cm. Během dne je možné, s Vaším souhlasem, pod mým dozorem, nechat Vašeho mazlíčka proběhnout se nebo si pohrát mimo jeho boxík, v prostoru hotelu. Pokud je Vaše kočička zvyklá na svůj pelíšek nebo třeba deku, misky, hračku apod., doporučuji vzít jí je s sebou, lépe tak překoná změnu prostředí. Po odchodu kočičky je box pečlivě vydesinfikován.

Zdarma pro všechny páníčky - zpráva sms nebo e-mailem o tom, jak se v našem hotelu daří Vašemu mazlíčkovi.

Strava

Strava je standardně podávána 2x denně (konzervy nebo kapsičky různých značek, např. Felix, Whiskas, Kitekat, Friskies, granule jsou k dispozici stále a 2x denně čistá voda. Samozřejmě lze krmení přizpůsobit zvyklostem Vaší kočičky, např. podávání masa, ryb, mléka apod. nebo dietní stravy. Hotel je vybaven kuchyňkou, která slouží výhradně pro přípravu stravy Vašim miláčkům. Také je možné přinést krmivo vlastní.

Čistění toalet

Dle potřeby. 

Veterinární péče

V případě náhlého onemocnění nebo podezření na nemoc bude o Vaší kočičku postaráno ve Veterinární klinice v Brandýse nad Labem.

 

Hotel pro kočky